USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus Le Lamentin Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus

Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

61

Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus 3*

 Wi-Fi
 Rekreacja

Piesza turystyka

 Posiłki/Napoje

Restauracja

 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Hotel Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus Le Lamentin leży 10 minut jazdy od lotniska Martynika i oferuje restaurację.

Parcours Sante de Morne Cabri jest w 3 km, a Biblioteka Schoelchera znajduje się 7 km od tego hotelu. Zabytki historyczne obejmują Fort Saint Louis, który znajdują się 15 min jazdy samochodem od hotelu. Do pobliskich godnych uwagi obiektów sakralnych należy Katedra w Fort-de-France, położony 8 km od tego obiektu noclegowego.

Żelazko z deską do prasowania są również zapewnione w pokojach, a jadalnia to dodatkowe udogodnienia. Do dyspozycji są: kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta, a także czajnik elektryczny, lodówka i toster. Goście mogą korzystać z kabiny prysznicowej walk-in i oddzielnej toalety wraz z suszarką do włosów i ręcznikami.

Codziennie rano w Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus serwowane jest kontynentalne śniadanie. Do dyspozycji gości jest restauracja Table d'hotes, która zachwyca wspaniałą kuchnią.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Czujniki dymu
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Wspólna kuchnia
  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Restauracja
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Piesza turystyka
  • Kręgle

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Stół
  • Prasowanie
  • Pralka

Ważna informacja

Przyjazd: od 17:00 do 22:00
Wyjazd: od 05:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży 3-gwiazdkowy hotel Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus?

    Podróż od 3-gwiazdkowego hotelu Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus do centrum miasta zajmuje 25 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko Martynika od hotelu Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus?

    5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Martynika a hotelem Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus.
  • 🚗

    Czy mogę zaparkować samochód obok hotelu Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus?

    Goście hotelu Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus mogą skorzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z 3-gwiazdkowego hotelu Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus?

    Goście 3-gwiazdkowego hotelu Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi 42 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Chez Marino & Charlie, Chambre D'Hotes 2 Pers, Petit Dejeuner Inclus, Martynika

10 Chemin Clemencin Voie 1 Quartier Palmiste, Le Lamentin, Martynika

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © lesserantilleshotels.com

All rights reserved